Staszek Malicki

Z jakiego powodu nowe technologie są bardzo istotne dla naszego kraju?

technologia

    To niezwykle ważna sprawa, aby Polska oraz Polacy – po prostu my wszyscy, zwykli kłaść nacisk na nowe technologie. No co jak co, lecz jeśli chcemy nareszcie dogonić Zachód, raczej nie ma innej możliwości. Nie jest całkowicie powiedziane, że Polacy są taką nacją, która całkowicie deprecjonuje ogromne znaczenie technologii. Jest relatywnie dobrze, chociaż ciągle mamy wiele do roboty!

    Między innymi ciągle są tacy oto Polacy, którzy nie mają stałego dostępu do Internetu. Przecież bardzo trudno być całkowicie nowoczesnym krajem, gdzie istnieją szkoły bez podłączenia do Sieci! Internet to obecnie podstawa, co do tego nie miejmy chociażby najmniejszych wątpliwości. Kolejna istotna kwestia to z pewnością rozwój telefonii komórkowej. Zasadniczo nie jesteśmy wielkim państwem, lecz problemy z zasięgiem, zwłaszcza w mniej zaludnionych terenach, są nadal zauważalne. Ciężko oczekiwać niezwykłego skoku jakościowego w tym temacie, ale należy zachować optymizm.


    Może motoryzacja, w szczególności chodzi o auta elektryczne, musi nas mocniej zainteresować? Wiadoma sprawa, że ciągle auta elektryczne są niszowe, (zobaczcie – http://tasmy-pakowe-z-nadrukiem.pl/tasmy-z-nadrukiem.html) lecz jeśli pojmiemy, iż takie auta to przyszłość motoryzacji, bez wątpienia będziemy na wygranej pozycji. Myślmy nieco bardziej perspektywicznie. No niestety często jakoś nam tego brakuje…

    W istocie nowe technologie to wielce zróżnicowany temat. Czyli piekielnie ciężko w jednym tekście umieścić długi przegląd technologii, dzięki którym Polska wreszcie dołączy do grona takich krajów, gdzie wszystko generalnie jest OK. Możemy być pewni jednego – jeśli temat nowych technologii będzie deprecjonowany, bardzo realne, że mocno tego pożałujemy! Nie powinniśmy być wyłącznie mądrzy po szkodzie!

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.