Jakub

Wgłębmy się w broszurę, jak zwracać się do klienta?!

Reklama

 

Agitkę mamy możliwość rozdzielić na elementy graficzne i treść, które się bezbłędnie uzupełniają. Ważną zasadą przygotowywania ulotki, jest rozpoczęcie tworzenia od zapisania treści. Przenigdy nie rozpoczynaj od projektowania układu plastycznego, jest to szczególnie powszechny błąd który niezmiernie wpływa na skuteczność sprzedażową agitki a również innych form marketingowych, tyczy się to nawet takiego produkty jak taśmy z nadrukiem.

Jeżeli zastanawiasz się czemu tak jest, to wszelki szczegół graficzny ulotki musi być zrealizowany do treści nie na odwrót, w następstwie unikniesz w wyjątkowo wielu kazusach przygotowywania kompletnego projektu od nowa oraz dowolny jej aspekt stanie się bezbłędnie do niej dopasowany pod względem wizualnym a przede wszystkim umożliwi pozycjonowanie treści w taki sposób, aby klient zaintrygował się naszą ofertą.

Mnogość osób lub instytucji parających się przygotowywaniem broszur, nie umie podstawowych reguł budowaniu wizerunku marki co następnie bardzo oddziałuje na sprzedaż, składając ulotki piękne choć z zasady niezadowalająco efektywne, każdy aspekt potrafi wpłynąć na to czy skutki jej dostarczania będą dostatecznie dobre, przykładem potrafi być już ugrupowanie tekstu na takiej broszurze.

W jaki sposób pisać?

Bez wątpienia widziałeś w swoim życiu niejedną ulotkę reklamową. Jednak czy zagłębiałeś się kiedyś w to, w jaki sposób została stworzona bądź jak jest wykonana?

Do niniejszego czasu nie zaprzątałeś samemu sobie tym umysłu, w obecnej sekundzie nawet możesz poszukiwać w swym domu ulotek. Jeśli chciałeś czerpać z nich przykład to tego własnoręcznie nie doradzam. Mnogość z nich nie utrzymuje się generalnych reguł, które Ci tutaj zaprezentuję.

Czołowa strona ma za zadanie zachęcić czytelnika do wczytania się w detale Twojej oferty.
Ma ona obejmować treściwe hasła, które go zainteresują, pamiętaj o ciekawym tytule, musi być on krótki ale bardzo treściwie ukazać co możesz kupującemu sprzedać. Zapamiętaj, że ulotka bynajmniej nie powinna być zapchana tekstem i bezspornie musi być po pierwsze czytelna!

Kiedy zabierasz się do kształtowania oferty, którą wstawisz na broszurze, używaj takich sformułowań aby mówić do klienta klarownie, nie upraszczaj zawartości agitki do wszystkich ludzi na planecie. Zaprezentuj własną ofertę taką metodą, aby kontrahent odczuwał że odnosisz się do niego. Nie używaj zdań takich jak “Nakłaniamy do skorzystania z naszej oferty”, “Kochani Państwo”, “Wartościowi interesanci”, wymień to na:

Skontaktuj się już teraz, odpowiemy na jakiekolwiek Twoje zapytania.”
“Przyjdź do nas już dzisiaj i znajdź to czego przez cały czas poszukiwałeś.”
“Przetestuj produkt na żywo”

Related Posts

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.