Jakub

Torby foliowe – zaśmiecające zło czy niezastąpiony element shoppingu?

Reklama

Nagminnie natrafić można na głosy, które zapewniają, iż foliówki jednorazowe niszczą cały kontynent więc należy coś z tymże zrobić, by móc obronić środowisko naturalne przed bezwzględną degrengoladą. Czy naprawdę jest tak, iż standardowa torba foliowa ma możliwość wykreować tak mnóstwo zła i musimy ją wyeliminować z produkcji?

Płatne torby na zakupy

Zamieszanie rozpoczęło się nie tak dawno temu, gdy to w marketach rozpoczęto pobierać nadprogramowe opłaty za sprzedaż torebek foliowych. Do tamtej chwili zrywki bywały bezpłatne a także powszechne dla wszystkich. Jak się takie działanie kończyło? Niefortunnie tym, iż konsumenci używali za dużo takich produktów i zamiast odpowiednio oraz bezproblemowo zapakować całe swoje kupione rzeczy do 2 reklamówek, używaliśmy ich pięciu, albowiem tak bywało dużo bardziej komfortowo i szybciej. Jak można przewidzieć w momencie, gdy torba jest dostępna za darmo, to bynajmniej nie posiadamy ograniczeń ani ponownych myśli. Właśnie przez takie przyzwyczajenie konsumenci nie pomyśleli o tym, żeby zabierać z domu 1 z uprzednio pobranych siatek na kolejne zakupy. Odkąd foliówki są płatne, ewenement niniejszy uzyskał znacznie skromniejszy poziom i jeszcze mniej klientów ot tak wydaje rzeczone kilka drobnych na kolejną foliówkę.

Nieszkodliwe torby jednorazowe

Największym problemem, który podnosili ekolodzy i miłośnicy środowiska naturalnego było to, iż powszechne reklamówki zrobione są z polietylenu, słowem składnika ropopochodnego, który działa nieprzyjaźnie na nasze otoczenie. Istotnie pokrywające glob syntetyczne torby na pewno nie były absolutnie niczym doskonałym. Nowoczesna nauka jednakże oraz zdolności poczyniły, że aktualnie dostępne torby foliowe bynajmniej nie grożą środowisku, a wszystko dlatego, że skonstruowane są z towarów biowchłanialnych. Definiuje to, że torebka taka wykonana jest z produktów, które to zdecydowanie łatwiej rozkładają się w środowisku, natomiast w trakcie procesu rozpadu nie bywają wydalane do gleby oraz atmosfery składniki sztuczne i szkodliwe. Warto wiedzieć, iż taka łagodna dla nas restrukturyzacja, dla globu jest modyfikacją kolosalną. Czy posiadałeś taką wiedzę, że podstawowa, mała, do obecnej chwili produkowana plastikowa torba rozpuszcza się do czterystu lat? Przeanalizujmy ile ludzi w przyszłość zmuszonych by było walczyć z siatkami, które zostawiliśmy im my – jako pokolenie.

Nie wyłącznie torby ekologiczne

Dziś trend na egzystowanie w unii wraz z przyrodą zdominował jeszcze liczniejsze środowisko ziemian, co spowodowało, że nie jedynie siatki w sklepach wykonywane są z surowców biowchłanialnych. Chemiczne plastyki zamieniane są na naturalną celulozę, mączkę kukurydzianą czy choćby kwas mlekowy. Pamiętajmy, iż zdrowe środowisko to bynajmniej nie jedynie bujnie rosnące drzewa i kwiaty oraz uśmiechnięte stworzenia, ale przede wszystkim obywatel. Pomyślmy o swym organizmie jak o ogromnym kontenerze, do którego do obecnej chwili wsypywaliśmy zabrudzone i skażone chemią warzywa oraz plony. Szerzmy wiedzę pośród polaków i z tego powodu sięgajmy wyłącznie po reklamówki biodegradowalne od prężnych oraz sprawdzonych wytwórców.

Related Posts

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.