Staszek Malicki

Taśma klejąca to bardzo dobra forma reklamy!

taśmy

Taśma klejąca to świetna metoda reklamy!

    No co jak co co, lecz typowa taśma klejąca, przykładowo bladawa albo szara, jest po prostu taka typowa. Można w sumie napisać, że nie wygląda ona zbyt dobrze. Często walory estetyczne nie są ważne, lecz powinniśmy mieć na uwadze, iż jest bardzo dużo wyjątków. Tak naprawdę bardzo ciężko mówić w tym momencie o jakichś wyjątkach. Ogólnie taśma klejąca z napisem to prawdziwy strzał w dziesiątkę. To bez wątpienia doskonała metoda reklamy.

    Kto szczególnie musi trochę bardziej interesować się takimi formami promocji? W żadnym razie nie możemy nie doceniać nadruków na taśmie klejącej, gdy prowadzimy sklep w Internecie (sprawdź producenta taśm firmę – Protape). Wiadomo, że jeśli zdecydujemy się wysłać klientowi taką paczkę, która będzie oklejona w nieco bardziej nieoczywisty sposób, to jakby nie patrzeć będziemy bez dwóch zdań o wiele lepiej widoczni. Tego typu klient – bardzo możliwe, nie zapomni o nas. Na dodatek ładnie sklejone paczki są po prostu dużo bardziej atrakcyjne. Ludzie to wzrokowcy. Szczególnie panie umieją docenić takie przedsięwzięcia.

    Miejmy na uwadze, że taśma klejąca z nadrukiem jest dostrzegalnie większym wydatkiem, lecz naprawdę nie można powiedzieć, aby właściwie różnica w cenie była bardzo wielka. Szczególnie, że nasz sklep będzie sporo lepiej postrzegany przez klientów. Najzwyczajniej w świecie będziemy dużo lepiej postrzegani, nie będziemy anonimowi.

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.