Staszek Malicki

Reklamówki opatrzone nadrukiem – niezwykle funkcjonalny oraz nowoczesny sposób reklamy firmy

sposób na reklamę

Reklamówki z nadrukiem – niezwykle efektywny oraz niebanalny sposób budowania wizerunku marki

Pomimo tego, że standardowe podejścia promocyjne są w dalszym ciągu warte zainteresowania, to jednak przedsiębiorcy i marketingowcy powinni zwracać uwagę na nowoczesne rozwiązania, przy użyciu których firma okaże się propagowana bardzo skutecznie. Należy potwierdzić, że siatki opatrzone nadrukiem należą do takich działań, które są innowacyjne, funkcjonalne, po prawdzie ciężko o wymienienie ich jakichkolwiek wad.


Zrywki opatrzone nadrukiem są niesamowicie pożyteczne, bowiem logotyp i wyraźna nazwa naszego sklepu okarzą się znakomicie czytelne, (sprawdźcie koniecznie ofertę – emGRAF) a jakby tego było mało, będą zauważane przez wiele ludzi. Nie jedynie przez właścicieli takiej torby, lecz również przez pozostałych. Wyobraźmy sobie efekt takich przedsięwzięć, gdy przygotujemy 1000 toreb! Jakby tego było mało na uwagę zasługuje to, że torby opatrzone nadrukiem są po prostu bardzo lubiane przez ludzi. Przecież każdy używa ich na co dzień, chociażby idąc do hipermarketu, ergo nie są nieprzydatne. Tak można napisać o gazetkach reklamowych, a bynajmniej nie torbach. Siatki nie są jeszcze sztampowe, to znaczy raczej niewiele jest tak, że bardzo dużo firm stosuje je do reklamy.

Oczywiście są określone warunki – niestety nie jest tak, iż każda zrywka z nadrukiem daje pożądany efekt. Przede wszystkim trzeba wspomnieć o tym, że reklamówka ma w obowiązku być solidna. Nikt z nas nie oczekuje po prawdzie, że będzie eksploatował ją latami, ale nie ma nic bardziej irytującego niż reklamówka, która to bardzo łatwo się rwie. Szczególnie w zupełnie nieoczekiwanym momencie. Mieliśmy dobre intencje, a wręczyliliśmy ludziom takie foliówki, które do absolutnie niczego się nie nadadzą. Wszak to marketingowa kompromitacja, która może poważnie zaszkodzić naszemu wizerunkowi! Wyjście? Po powinniśmy tak bardzo oszczędzać na torbach, już najprawdopodobniej rozsądniej zamówić ich mniej, ale przynajmniej niech będą wytrzymałe. Na terenie polski jest wiele sprzedawców solidnych zrywek opatrzonych nadrukiem, odnośnie których można mieć stuprocentową pewność, że nie sprzedadzą nam czegoś kiepskiego.

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.