Staszek Malicki

Promocja własnej siłowni w Sieci, lecz nie tylko!

marketing firmy

    W istocie – promowanie swojej siłowni drogą internetową to kapitalne rozwiązanie. Co do tego właściciele siłowni raczej nie powinni mieć większych wątpliwości! Nie w dzisiejszych czasach. Jednakowoż Internet nie jest wszystkim. No i bardzo dobrze. Co w takim razie warto zaproponować osobom, które pragną rozreklamować własną siłownię? No cóż, tak naprawdę ogranicza nas w tym momencie głównie wyobraźnia. I zapewne pieniądze…


    Bardzo dobrym pomysłem jest promocja siłowni w okolicznych firmach i urzędach. Może któryś przedsiębiorca chce zadbać o swoich pracowników, więc wykupi im po prostu karnet na naszą siłownię? Być może da znaczącą zniżkę. Ogólnie wcelowanie w „lud pracujący” to coś istotnego. Chociaż uczniowie oraz żacy także są istotni. Może rozwieszenie plakatów w najbardziej newralgicznych punktach na mapie swojego miasta da dobre efekty? To niemal pewne! Jeżeli jesteśmy przy plakatowaniu miasta, być może ulotki również warto zastosować? Wiadoma sytuacja, że ulotki są efektywne, chociaż wielu osobom wydaje się, iż to wyłącznie najzwyklejsza makulatura. Naturalnie liczba rozniesionych ulotek jest niesamowicie ważna.

    Powinniśmy mieć na uwadze, że ludzie w Polsce lubią zniżki. Wszelkiego rodzaju działania promocyjne albo zniżki spowodują, iż będzie bardzo głośno o naszej działalności w całej okolicy. Ogólnie byłoby świetnie, gdyby niejako poszła wieść na całą okolicę, iż nasza siłownia jest doskonale wyposażona, cechuje się tym wszystkim czym trzeba, pracują w niej fachowcy na poziomie, a na dodatek nie jest wcale u nas za drogo.

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.