Jakub

Jaka jest cena obklejenia auta?

Reklama

Niefortunnie proces wyklejania jest dosyć kosztowny. Profesjonalne produkty, demontowanie elementów karoserii oraz niezbędna wiedza fachowców przygotowujących modyfikację czyni, że koszt obklejenia umiarkowanej wielkości samochodu osobowego okleiną monochromatyczną wynosi orientacyjnie 3–4 tyś. zł. Tyle kosztuje również oklejenie samochodu świadczącego przeprowadzki Opole. Nakłady rosną geometrycznie do kubatury pojazdu, i co za tymże idzie liczbie zużytej okleiny. Mimo wszystkiego jest to opłata mniejsza niż pomalowanie całego samochodu przy utrzymaniu właściwej jakości malowania.

Przy okazji wydatków należy zaakcentować, że naturalnie stawki bardzo się różnią oraz mogą znaleźć się grupony. Należy jedynie zadać samemu sobie pytanie czy też warto oszczędzać a także co stanie się jeśli niepoprawnie założona okleina lichszej klasy zostanie zarysowana ewentualnie odpadnie nam wraz z lakierem. Niektórzy usiłują założyć folię na własną rękę, lecz rezultaty są doprawdy przeróżne. O ile niespecjalnie złożone kawałki karoserii typu maska auta o typowym kształcie opłaca się spróbować nałożyć własnoręcznie, to w wypadku całego pojazdu niełatwo zachować dobrą jakość – z pewnością wymaga ten proces konkretnych predyspozycji. Inaczej bywa z likwidowaniem.

Oklejanie samochodu nie musi kosztować miliona monet.
Oklejanie samochodu nie musi kosztować miliona monet.

Skoro firmy robią to za dodatkową opłatą (można zapłacić podczas naklejania), można zastanowić się nad zrywaniem bez pomocy. Wypada tylko pamiętać o starannym wyczyszczeniu warstwy klejącej specjalnie do czegoś takiego przeznaczonym preparatem albo od razu po wniknięciu w niego pyłu stan lakieru będzie tragiczny, a warstwa kleju trudna do zdrapania.

Podczas liczenia kosztów należałoby odnotować, że szczególnie gdy mówimy o nowych pojazdach da radę wybrać samochód w normalnym kolorze, bez dopłaty za lakier typu metalik. Praktykę taką stosują zazwyczaj instytucje państwowe, lecz również kierowcy prywatni zniechęceni wysokimi dopłatami do utęsknionego lakieru – dochodzącymi w wypadku samochodów wyższej klasy do paru tysięcy PLN. Potrafi się dlatego okazać, że mniej kosztowne okaże się dokładnie zastosowanie okleiny. Okleiny nadmienionego typu są wykorzystywane bynajmniej nie jedynie w pojazdach. Oklejane mogą być również inne pojazdy, w tym łódki, motorowery oraz pozostałe jednoślady.

Related Posts

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.