Jakub

Jak obkleić auto folią samoprzylepną?

Reklama

Istotną rzeczą przed rozpoczęciem nakładania okleiny jest odpowiednie oporządzenie powierzchni. Należy szczególnie precyzyjnie umyć powierzchnię którą będziemy oklejać by nie było na niej drobinek paprochów. Później pieczołowicie odtłuszczamy lakier samochodu żeby folia nie utraciła swojej przyczepności. Radzimy używanie tylko zwykłych substancji do mycia lakieru. Tymczasem odradzamy używanie detergentów, jakie korzystają z nanotechnologii do uformowania warstw profilaktycznych na czyszczonej powierzchni. Tydzień nim przystąpimy oklejania, samochód powinien być umyty w automatycznej myjni samochodowej, bynajmniej nie polecamy mycia ręcznego pojazdu. Od razu po szczególnie precyzyjnym domyciu lakieru ze wszystkich detergentów chroniących powinno się wyjąć jakiekolwiek sterczące z karoserii podzespoły. Przed przystąpieniem do obklejania powinno się upewnić czy na pewno pojazd jest absolutnie suchy i nie ma drobinek H2O np przy klamkach, pomóc nam w tym mogą w razie problemów ludzie z zakładu Przeprowadzki Wrocław.

leasing samochodowyNastępną fazą jest pozycjonowanie folii na określonym podzespole oraz jej przycięcie do elementu w zbliżonym odrobinę większym wymiarze. Odklejamy fragment papieru który znajduje się pod spodem, naklejamy okleinę na dany fragment. Korzystając z Rakli naklejamy okleinę ułatwiając sobie pracę raklą przy tym usuwając powietrze z pod spodu. W miejscach, w jakich są załamania bądź przetłoczenia nagrzewamy laminat by nadać mu kształt danego elementu. Przy rantach przycinamy folię, proponujemy obklejenie krawędzi podzespołów na zmarszczkę. Okleinę zawijamy pod określony podzespół tuż po jej wyziębieniu.

Już po skończeniu wyklejania musimy pozostawić pojazd na następne 24h w garażu, w jakim pozostanie atmosfera w jakiej był wyklejany. Obkleiny nie poleruje się poprzez około trzy tygodnie od wyklejenia, po tym czasie możemy stosować wykonane na bazie teflonu lub silikonowe preparaty do polerowania, które absolutnie nie zawierają żadnych estrów. Obklejony pojazd radzimy myć samemu przy użyciu miękkiej szmatki oraz zwykłej wody z detergentem.

Related Posts

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.