Staszek Malicki

Jak dużo kosztuje fachowa strona internetowa?

webdesign

Czy dużo kosztuje fachowa strona internetowa?

W przypadku gdy brakuje Cię w necie to niestety nie istniejesz – to sformułowanie okazuje się być jeszcze dużo bardziej trafione i coraz powszechniej handlowcy są barbarzyńsko o tym uświadamiani, kiedy wychodzi na jaw, że nie są obecni w Internecie i nadzwyczaj błyskawicznie tracą w stosunku do konkurencyjnych firm. Dla tego nie ma się co szokować, iż zakup dobrej strony internetowej jest nierzadko jedynym rozwiązaniem, które pozwala walczyć o konsumentów. Jeżeli pragniemy mieć bardzo profesjonalną stronę, która rzeczywiście spowoduje, że nasza firma będzie mogła ewoluować to bynajmniej nie ma sensu w tym temacie skąpić.

Profesjonalna witryna internetowa ma możliwość kosztować paręset złotych, a może kosztować kilkanaście tysięcy złotych. Wypada przede wszystkim zadać sobie pytanie o to czego konkretnie wymagamy. Jeśli będzie nam potrzebna jedynie stateczna informacyjna karta biznesowa, która bynajmniej nie będzie się unowocześniać to zazwyczaj kilkaset złotych starczy. Jeżeli zamierzamy mieć witrynę sprzedażową, regularnie uzupełnianą to niestety koszty wykonania witryny będą znacznie większe, a dodatkowo okaże się, że trzeba liczyć z tym, iż pojawi się potrzeba finansowania bezproblemowo funkcjonującego hostingu.

Zrobieniem specjalistycznej strony WWW musi się zająć dobry zawodowiec. Absolutnie nie ma sensu inwestowanie w jakieś kupony z Groupona, z racji na to że takie „promocje” zazwyczaj wcale dobrze nie rokują i z tego powodu taka witryna absolutnie nie zadowoli naszych oczekiwań, nie będzie właściwie zabezpieczona, dla tego może się błyskawicznie okazać, że musimy dużo zainwestować, aby doprowadzić witrynę do porządku. Stronę WWW dla własnej spółki należy traktować jako bezpieczną lokatę i zatem nie ma potrzeby na nią żałować. Dla tego jeżeli cena będzie zbyt niska to natychmiast musi się w nas uruchomić uzasadnione przeczucie, że coś jest bynajmniej nie tak z taką ofertą. Odpowiedni programista, który jest biegły w tworzeniu stron internetowych także przyzwoicie się ceni. Projektując stronę należy sobie rozplanować budżet w okolicach 1000 pln, w taki sposób by dało się wykonać stronę a także poddać ją ogólnemu reklamowaniu w Google, które sprawi, iż kontrahenci nas odkryją.

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.