Staszek Malicki

Czy reklama na aucie to dobry pomysł?

reklama na pojeździe

Czy reklamowanie się na aucie jest dobrym pomysłem?

    Zasadniczo każda reklama to świetne rozwiązanie. Chociaż są wyjątki – jednakowoż bez cienia wątpliwości reklamowanie się na aucie nie należy do wyjątków. Bez dwóch zdań nie jest tak, że będziemy nieusatysfakcjonowani jeżeli obkleimy własny samochód.

    Niewątpliwie musimy nawiązać kontakt z taką firmą, która wykonuje usługi dot. obklejania samochodów. Pewnie zdołamy znaleźć co najmniej kilka firm, które w ofercie posiadają takową usługę. Generalnie jest całkiem tania. Na dodatek jest to bądź co bądź jedyny koszt. A więc gdy obkleimy samochód firmowy, potem nie będziemy musieli wykosztowywać się więcej.

    Wiadomo, że taka reklama nie sprawi, iż uzyskamy ogromną ilość nowej klienteli, choć wiele zależy w tym momencie od tego jaka to branża. Jednak jeżeli i tak jeździmy samochodem po mieście, to bądź co bądź nikt nie powiedział, aby obklejenie auta miało się nie opłacić. W szczególności, że przecież taka reklama nie jest inwazyjna. A wiadoma sprawa, iż Polacy są nieco uczuleni na reklamy…

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.