Jakub

Co należałoby wiedzieć o pokrywaniu samochodu folią?

Reklama

Nierzadko trapią nas czynniki zewnętrzne, takie jak kurz, kamyki, fale UV, jakie wybitnie negatywnie wpływają na lakier naszych samochodów, i co za tym idzie dodatkowe wydatki powiązanie z usuwaniem blaknięć i rys. Oklejenie folią osłania powłokę farby przed płowieniem kolorów oraz zarysowaniem, a to z pewnością zwiększy wartość auta przy zastawianiu w komisie. Foliowanie samochodów wymaga mniejszych nakładów, niż specjalistyczne odmalowywanie całej karoserii, ponadto chronimy się przed oskarżeniami o szemraną przeszłość samochodu w wypadku jego odsprzedaży.

Folia na pojazdach będzie mogla ponadto działać jako nośnik reklamowy, będący ruchomą ekspozycją. Raz nałożona będzie dla nas pozyskiwać klientów choćby do sześciu lat. Japońskie technologie oraz duża paleta kolorystyczna powodują, że mamy absolutną wolność podczas kreowaniu reklamy na aucie, tak reklamują się przeprowadzki biur wrocław. Osobliwa folia dopasowująca się do zagmatwanych elementów pozwala dokładnie oraz elegancko pokryć każdy pojazd.

W tym artykule odpowiadamy na pytania dotyczące oklejania samochodu folią.
W tym artykule odpowiadamy na pytania dotyczące oklejania samochodu folią.

Natomiast zagraniczny rodzaj okleiny przepuszczającej promienie słoneczne pozwala na oklejenie ponadto okien pojazdu, co w dużym stopniu powiększa przestrzeń reklamową , dodatkowo zapewnia nowe możliwości kompozycyjne. Dzięki szerokiej palecie odcieni (metalic, połyskliwe, mat oraz zyskujące na popularności popularne okleiny symulujące carbon), wyklejanie samochodów folią zaintrygowało również osoby prywatne. Mogą umieścić na swoim aucie ciekawy nadruk bądź kompletnie odmienić jego odcień. Pozwala to wyróżnić się z tłumu jednakowych samochodów.

„Ważną dla nas wiadomością jest, że proces zmiany barwy samochodu jest kompletnie odwracalny. W jakimkolwiek momencie (dla przykładu przy odsprzedaży) i w łatwy sposób możesz powrócić do oryginalnego lakieru. Dodatkowo okleina zapobiega zarysowaniom, nie zostawia kleju, ma znakomitą wytrzymałość, choćby do 5 lat. Zawodowo naklejonej folii nie można odróżnić od wysokiej klasy lakieru. Sama pielęgnacja oblepionego auta jest identyczna jak samochodów pozbawionych folii.  – Piotr Nowak, ekspert ds. sprzedaży samochodów.

Related Posts

Najnowsze komentarze

  RSS Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny

  • [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku?
   ,,Jak zdobyć pierwszych fanów na Facebooku” – to pytanie, które chyba najczęściej zadają nam fani SprawnegoMarketingu i uczestnicy naszych szkoleń z mediów społecznościowych. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania online, na którym Artykuł [Video] Jak zdobyć pierwszy 1000 fanów na Facebooku? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation
   Email marketing nie umiera. Co więcej, jest nadal jednym z najskuteczniejszych narzędzi każdego marketera – ciągle rozwijanym, udoskonalanym, a także automatyzowanym. Z tego artykułu dowiesz się, jak poprawić swoje wyniki dzięki staremu, dobremu email marketingowi Artykuł Sprzedawaj więcej dzięki Email Marketing Automation pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Newsy marketingowe – wrzesień 2016
   Znasz już nasz cotygodniowy program Marketingowe Podsumowania Tygodnia? Jeśli nie, koniecznie nadrób zaległości, a także obserwuj nasze kolejne odcinki – zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, który byś poświęcił na samodzielny research najciekawszych newsów, jakie pojawiły Artykuł Newsy marketingowe – wrzesień 2016 pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.
  • Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę
   Kto mógłby przypuszczać, że ta wykupiona cztery lata temu przez Facebooka aplikacja doczeka się ponad 300 milionów aktywnych użytkowników? Od powstania Instagrama w 2010 roku wiele wiodących marek, wpływowych osobistości mediów społecznościowych, celebrytów i co Artykuł Instagram marketing: 7 błędów, których powinieneś unikać za wszelką cenę pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i […]
  • Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces?
   Z reklamą kojarzymy tylko wynik końcowy, efekt. A składa się na niego w większości przypadków dużo zależności i pracy, obejmującej miesiące czy nawet całe lata wstecz. Pamiętacie reklamę Volvo z Van Damem, która okazała się Artykuł Reklama twojej firmy. Co powinna zawierać, by odniosła sukces? pochodzi z serwisu Sprawny Marketing Internetowy = Skuteczny i Ekonomiczny.